Наші педагоги

Елементи 1—1 з 1.
 В нашому дошкільному закладі працюют:

Група № 1 Скоромна Неля Миколаївна - вихователь, освіта: вища педагогічна, 9 розряд, працює з 2012 року;

Група № 2 Шевченко Ніна Петрівна - вихователь, освіта: середня спеціальна, 9 розряд, працює з 2005 року;

Група № 3 Бурда Любов Федорівна - вихователь, освіта: середня спеціальна, 9 розряд, працює з 1999 року;

Група № 4 Чернецова Ольга Романівна - вихователь, освіта: вища педагогічна, 1 категорія, працює з 1987 року;

Група № 5 Терещенко Надія Михайлівна - вихователь, освіта середня спеціальна, 9 розряд, працює з 2003 року;

Група № 6 Темнохуд Наталія Сергіївна - вихователь, освіта: вища педагогічна, 9 разряд, працює з 2012 року;

Група № 7 Загній Антоніна Михайлівна - вихователь, освіта: середня спеціальна, спеціаліст, працює з 2009 року;

Група № 8 Холод Лариса Кузьмівна - вихователь, освіта: середня спеціальна, працює з 2007 року;

Група № 10 Гречко Оксана Олександрівна, освіта: вища педагогічна, спеціаліст, працює з 2007 року;

Група № 11 Головацька Світлана Василівна, освіта: середня спеціальна, 9 разряд, працює з 1983 року;

Група № 12 Вовнянко Тетяна Василівна, освіта: середня спеціальна, 9 розряд, працює з 1987 року.

Музичний керівник: Кловацька Наталія Юр`ївна, освіта: середня спеціальна, 2 категорія, працює з 1995 року;

Вихователь іноземної мови: Кузовінська Алла Святославівна, освіта: вища, працює з 2008 року;

Вихователь образотворчого мистецтва: Ломаковська Ольга Василівна, освіта вища педагогічна, працює з 2010 року.

Елементи 1—1 з 1.

10 заповедей нашего педагога

Заповедь1.Люби воспитанника, доверенного тебе родителями, всей душой, сердцем и разумом. Заповедь 2.Старайся видеть в каждом своем воспитаннике полноправную, уникальную личность, достойную признания и уважения.
Заповедь 3. Осознавай в полной мере ответственность за каждого вверенного тебе ребенка: за его физическое состояние и эмоциональное благополучие.
Заповедь 4. Отдавай ежедневно детям все, что знаешь и умеешь сам, развивай их способности, выбирая самые прогрессивные методы обучения.
Заповедь 5. Помни, что знания без чувств, добрых дел и чистых помыслов, не окрыляют, а отягощают и разрушают любого человека, в том числе, ребенка.
Заповедь 6.Твердо знай, что любое осуществляемое тобой насилие над личностью (физическое или моральное), независимо от его цели, ставит под вопрос твое звание «педагог».
Заповедь 7. Оценивай поступок, а не личность, и никогда не предпринимай воспитательных воздействий в дурном настроении.
Заповедь 8.Воспринимай родителей своих воспитанников как первых союзников в деле развития детской личности.
Заповедь 9.Славь профессию свою праведным педагогическим трудом во благо будущих поколений.
Заповедь 10.Дорожи детским садом как своим родным домом!