7 вер. 2015

1 вересня свято "День Знань"

Діти співали, танцювали , гралися, отримали задоволення від участі на святі. На свято прийшло багато батьків та гостів.
13 серп. 2015

З водою любим гратися, в басейні плескатися

Купання в басейні.
6 квіт. 2015

Навколишній світ

Діти молодшої групи з вихователем вивчали природні явища та пробовали на смак воду, холодну, гарячу.
27 бер. 2015

Дитячі пазли

В дошкільному навчальному закладі №70 діти за допомогою пазлів розвивають посидючість, увагу, уяву та прагнення до спільних видів діяльності
17 бер. 2015

Лялькова вистава

В дошкільному навчальному закладі № 70 показано для дітей всіх вікових груп лялькову виставу.
11 бер. 2015

Свято Мам - 8 Березня

У дошкільному навчальному закладі № 70 з 03.03.15 - 05.03.15 проведено свято "Мам". Діти поздоровляли своїх любих матусь та бабусь зі святом "Мам" віршами, співами, танцями та подарунками зробленими своїми руками.
6 бер. 2015

Досягнення вихованиці нашого садочку

В нашому дошкільному навчальному закладі у старшій групі дівчинка, яка займається фігурним катанням.
27 лют. 2015

Дитячі забави

Діти молодшої групи за допомогою удочек та ємкості для води, доставали рибок.
20 лют. 2015

"Масляна"

В дошкільному навчальному закладі зі всіма групами було проведено свято "Масляної". Діти проводжали Зиму та зустрічали Весну - за допомогою віршів, пісень, танців, ігор.Масляна або Масниця - одне з календарно-побутових свят, яке пов'язане із давнім народним звичаєм - проводами зими і зустріччю весни. Припадає воно на останній тиждень перед початком Великого посту.
13 лют. 2015

Фізкультура на природі

З дітьми групи № 5 було проведено заняття з фізкультури на вулиці, діти грали в сніжки та виконували фізичні вправи