1 груд. 2014

Спостереження в природі

Мета заняття: надати дітям уявлення про те, як ростуть овочеві культури, що необхідно для росту рослин. Учити дітей впізнавати моркву, буряк, картоплю і називати їх. Формувати узагальнююче поняття "овочі", розвивати зорову і слухову увагу, пам'ять, мовленнєву активність. Виховувати допитливість, пізнавальний інтерес.
24 лист. 2014

Заняття з математики у групі №8

Мета заняття: вчити дітей рахувати предмети в межах 5, визначати: більше-менше, орієнтуватися в просторі: вгорі-внизу. Закріпити геометричні фігури: трикутник, квадрат, коло. Вчити викладати предмети зліва направо. Навчити поняттям зліва, справа, посередині, перший, другий, третій.
17 лист. 2014

Заняття з фізкультури

У групі №6 старшого віку було проведено заняття з фізичної культури. На занятті присутня старша медична сестра, яка здійснює контроль за руховим режимом дітей під час занять.
10 лист. 2014

Заняття з малювання

У групі було проведено заняття із застосуванням мультимедійного пристрою.
3 лист. 2014

Інтегроване заняття: природа, малювання "У далекій вирі видлятають птахи "

В старшій групі було проведно інтерговане заняття з рідної природи та малювання. Навчальна: Продовжувати знайомити дітей з життям зимуючих птахів: синиці, горобця і снігура - середовище проживання, прикмети, пов'язані зі звичками птахів. Розширити у дітей знання про етичні норми поведінки - як можна запросити гостей на свято (запрошення - що це?) Розвиваюча:Викликати бажання зробити запрошення своїми руками. Познайомити з новим методом малювання відбиток долонькою. Розвивати творчі здібності у художньо - практичної діяльності. Виховна: Виховувати дбайливе і доброзичливе ставлення до оточуючих.
31 жовт. 2014

Ляльковий театр, гурт "Веселі чоловічки"

У садочку було проведено лялькову виставу "Червона шапочка" та розвагу "Маленькі долоньки". Приймали участь всі вікові групи.
22 жовт. 2014

Свято осені

У дитячому садочку відбулося Свято осені. Дітки із задоволенням співали пісні, танцювали у яскравих костюмах, приймали участь у конкурсах та музичних іграх.
17 жовт. 2014

Збір врожаю

Діти із задоволенням збирали осінній врожай, який вони саджали навесні.
9 жовт. 2014

Вода, її властивості

Мета заняття: познайомити дітей з глобусом, властивостями води, де в природі є вода. Розвивати пізнавальну активність у дітей, бажання самостійно робити досліди, виховувати охайність під час проведення дослідів.
29 вер. 2014

Лялькова вистава "Волк і семеро козлят" - на новий лад

У дошкільному навчальному закладі проведено лялькову виставу "Вовк та семеро козлят" - з дітьми ясельних та садових груп. Діти із задоволенням дивились казку.