6 вер. 2013

Свято 1 вересня

Дитячий садок №70 відсвяткував 1 вересня - День знань! Как маленькую детскую планету Мы запускаем шар воздушный этот. Лети, лети в глубины мирозданья. Сегодня праздник наш – День знаний! Стремитесь, ребята, в науку добра. В добрый путь, в славный путь, детвора.
9 серп. 2013

Загартування дітей

В групі №6 проведені загартовуючі заходи. Діти з задоволенням виконували вправи: гімнастики пробудження, ходили по доріжці "здоров`я", виконували повітряні ванни та горіховий масаж на свіжому повітрі.
24 лип. 2013

Виховання у дітей культурно - гігієнічних навичок

В середній групі №10 з дітьми були проведені режимні моменти по закріпленню у дітей виховання культурно - гігієнічних навичок.
17 лип. 2013

Проведені заняття з працівниками закладу

Обережно вогонь
11 лип. 2013

Види праці по догляду за рослинами на ділянці дитячого садка

Діти ознакамлювалися з навколишнім середовищем. Вихователь прививав любов до природи, до рослин
5 лип. 2013

Облаштування нового ігрового майданчика

У дитячому садочку установлено новій ігровій майданчик; Підтримуюються санітарно - гігієничні норми, дотримується питний режим. Проводиться весь обсяг фізкультуоно-оздоровчої роботи:заняття з фізкультури, ранкова гімнастика, гімнастика пробудження тощо. Ведеться робота в напрямку здоров`язберігаючих технологій (гімнастика для ніг, пісочна терапія, кольоротерапія, психогімнастика і релаксація).
25 черв. 2013

Гігієнічні заходи 11 групи.

Значний час протягом дня відводиться на гігієнічний догляд за дітьми і роботу, пов'язану з вихованням у них гігієнічних нави­чок. Ретельний догляд за дітьми - основна умова охорони їх від захворювань. Перш за все потрібно слідкувати за чистотою рук. Дітей потрібно привчити мити руки після забруднення і після користування туалетом. Миття ніг в дошкільному закладі проводиться влітку перед обідом. Маленьким дітям миють ноги дорослі, а діти середньої і старшої групи привчаються робити це самостійно.
17 черв. 2013

"Мій улюблений казковий горой"

Вихователь ясельної групи Наталя Сергіївна вчила дітей розглядати книжечки за сюжетною картиною; привчала відповідати на зпитання про щойно побачене. Дітям розповідала про іграшки, предмети, картинки. Уточнювала та розширювала уявлення про характерні ознаки їх зовнішнього вигляду, про деякі особливості поведінки. Розширювали пізнавальний інтерес, збагачувати словниковий запас дітей словами із казок, висловлювань головних героїв. Виховувати цікавість і бажання слухати казки.
7 черв. 2013

Благодарность

Родители детского сада № 70, группы № 5 выразили благодарность коллективу и заведеющей детского сада.
3 черв. 2013

Свято ко Дню "Захисту дитини!"

У дошкільному навчальному закладі було проведене свято присвячене "Дню Захисту Дітей". Діти усіх вікових груп були на цьому святі, гарали в естафети, співали пісні , розповідали вірші. Запускали кульки у повітря.