10 лют. 2014

В гостях у казки "Ріпка"

В молодшій групі № 5 була вистава настільного театру "Ріпка"
5 лют. 2014

Колективний перегляд

З дітьми старшого дошкільного віку групи № 11. Вихователь: Головацька С.В. Вихователь з англ. мови: Кузовінська А. С.
20 січ. 2014

Зимова прогулянка

В дошкільному навчальному закладі проводилось заняття на прогулянці, з дітьми старшої групи № 11. Діти допомагаючи двірнику, прибирали сніг та посипали доріжки піском. За допомогою вихователя, діти ліпили зі снігу фігурки з додаванням фарби. Також, діти грали в ігри : "Кидаємо в ціль" - діти бросалися снігом, "Літкаки".
13 січ. 2014

Прогулянка

У дошкільному навчальному закладі № 70 на прогулягн ці діти спостерігали за хмаринами, збагачували мову, гойдалися на гойдалках, каталися на горці, та грали в рухливу гру "У ведмідя у бору".
24 груд. 2013

Свято "Нового року"

В дошкільному навчальному закладі № 70 було проведено свято "Нового року" в молодших групах.
17 груд. 2013

Фізичне заняття у середній групі

У дитячому садочку було проведено фізичне заняяття, метою якого було: - Вчити дітей ходити на носочках, -Бігати один за одним, -Вчити ходити по гімнастичній лавці, -Стрибати в глибину, приземляючись легко на носочки, -Виховувати дисципліну, слухняність -Розвивати гнучкість, спритність, силу.
9 груд. 2013

Заняття з англійської мови

У середній групі дитячого садочка було проведено заняття з англійської мови на тему: "Зима". Мета заняття: - розвинути аудіювання та говоріння в ігровій формі з музикою, рухами і барвистими картинками - виховати у дітей любов до предмета і виховати в них пізнавальну активність - навчити розпізнавати і вживати прості слова і вирази які вживаються під час ігрової, творчої та навчально-пізнавальної діяльності Діти вчили нові слова, розповідали вірші та співали пісні. Не страшна зима мне, winter У меня есть теплый свитер, Рукавички и носки. Позову ребят скорей На коньках кататься, skate И на лыжах, ski. В снежки играли, snowballs. За воротник заполз мороз - Хитер мороз, непрост! Приду домой, открою шкаф - Там теплый мамин шарфик, scarf.
4 груд. 2013

Гімнастика пробудження

Кто спит в постели сладко? Давно пора вставать. Спешите на зарядку, Мы вас не будем ждать! Носом глубоко дышите, Спинки ровненько держите. З дітьми старшої групи було проведено гімнастику пробудження. Діти робили вправи: лежачи на спині, руки вздовж тулуба, піднімали прямі ноги вгору; босими ногами діти вставали на підлогу підіймалися на носочки та тягнулися ручками вверх. Ходили по доріжці "Здоров`я".
25 лист. 2013

Фізкультурне заняття у молодшій групі "У гості до фізичної зали"

В дошкільному навчальному закладі було проведено заняття з фізичної культури. Інструктор з фізичної культури вчив дітей тримати рівновагу;формувати вміння стрибати на двох ногах; переступати через мішчки з піском; лазити по перекладинах; виконувати вправи з обручем; виробляти вміння узгоджувати всої рухи з рухами товаришів; розвавати спритність, увагу, рушучість; виховувати цікавість до фізичних вправ.
19 лист. 2013

"Школа молодого спеціаліста"

В дошкільному навчальному закладі було провдено з практичними психологами дитячих закладів, які працюють перший рік і з методистами РУО "Школу молодого психолога". Практичним психологом було показано заняття з дітьми, та виступ з докладом на тему "Адаптація дітей раннього віку до дошкільного навчального закладу".