5 лют. 2015

Одягни, матінку - Весну!

Діти на підготовлених заготовках розфарбовували плаття. Більше уваги приділялось маленьким штрихам та розфарбуванню окремих частин.
27 січ. 2015

"Український рушник на смужці"

Метою заняття було вчити дітей викладати на аркуші зображення українського рушничка. Закріплювати вміння правильно вирізати ножицями геометричні фігури, та вузькі смужки паперу, акуратно складати визерунок на смужці паперу.
20 січ. 2015

Лялькова вистава

У садочку провели лялькову виставу "Рукавичка" та "Зайкина хатинка". Метою було створити гарний настрій малятам, виховати любов до тварин та навколишнього середовища.
12 січ. 2015

Логіко-математичний розвиток в молодшій групі №3

Продовжити вчити дітей розрізнювати поняття "один", "багато". Формувати чіткі знання геометричних фігур, вміння виділяти та називати їх, знаходити кути та сторони. Розвивати мислення, увагу, орієнтацію у просторі. Виховувати любов до самостійності та математики.
6 січ. 2015

Колядки, щедрівки

Діти 12 групи нашого садочку із задоволенням розповідали щедрівки та колядки до Нового року.
30 груд. 2014

Взимку овочі збираємо

В нашому садочку є міні-тепличка у групі №7. Діти доглядають за овочами взимку.
23 груд. 2014

До нашого садочка завітав Дід Мороз

Сьогодні Дід Мороз поздоровляв діточок нашого садочка. Всі дітки були дуже раді, розповідали вірші, танцювали, та з задоволенням приймали новорічні подарунки від Діда Мороза.
17 груд. 2014

Досягнення вихованиці нашого садочку

В дошкільному навчальному закладі стала переможницею Гришаєва Дар'я - 6 років зі старшої групи № 12, яка відвідує спортивний клуб "Кондиціонер" 2,5 місяці. У змаганні з плавання отримала медаль за швидке навчання плаванню.
10 груд. 2014

Заняття "Сенсорне" геометричні фігури

Тема заняття: дидактична гра "Знайди фігурам будинок". Мета: вчити дітей називати геометричні фігури - круг, квадрат, трикутник, прямокутник, овал. Закріпити кольори: жовтий, зелений, синій, червоний.
2 груд. 2014

Досліди та спостереження в природі

Дітки із задоволенням розфарбовували сніг кольоровою водичкою, робили кольорові кульки та наряджали їми ялинки.