14 бер. 2013

Ляльковий театр

У Дошкільному навчальному закладі № 70 була проведена лялькова вистава за мотивами казки " Ріпка".
12 бер. 2013

Свято "8 Березня"

У Дитячому навчальному закладі № 70 було проведено свято "8 Березня".
26 лют. 2013

Свято "Захисника Вітчизни"

Вчити дітей колективно виготовляти аплікацію, спільно задумувати композицію, планувати послідовність виконання задуму і втілювати його відповідно до плану. Виховувати любов і повагу до воїнів України.
22 лют. 2013

"Зимова казка"

Вчити дітей малювати зимові явища. Розвивати уяву, фантацію. Заохочувати дітей використовувати набуті раніше вміння малювати пальчиками, захоплення красою природи та бажання передавати свої враження в малюнку.
21 січ. 2013

"Лялькова вистава"

У ДНЗ була проведена "Лялькова вистава" з дітьми усіх вікових груп
11 січ. 2013

Допомога дитині

Допомога постраждалій дитині
9 січ. 2013

Гімнастика пробудження

У групі була проведена гімнастика пробудження
27 груд. 2012

Новий рік

Проведення свята "Нового року"
19 груд. 2012

Свято Св. Миколая

Закріплення знання про народні традиції святкування Дня Миколая, приказки, прислів'я, народні ігри та забави;
12 груд. 2012

Веселка настрою

Мета:Ознайомлення дітей з поняттями "емоціі "та "настрій" ; вчити розуміти власні почуття ;розвивати здатність до емпатії ; створювати позитивний настрій, знижувати емоційне напруження;розвивати фантазію та мислення.