5 груд. 2012

Острів Скарбів

Мета: Вправляти дітей у різних видах ходьби: звичайній,на носочках,на п'ятках,напівприсівши,на сідничках,біг з високим підніманням стегна і біг взахльост.Удосконалюватинавички стрибків у глубіну та довжину з місця,відпрацьовуючи відштовх і приземлення.Закріпити вміння підлазити під шнур правим та лівим боком,просовуватисьпо гімнастичній дошці лежачи на животі за допомогою рук,дотримуватись рівноваги під час хотьби по канату.розвивати швидкість,спритність,координацію рухів.Формувати правильну поставу.Виховуватипозитивні колективні взаємовідносини.
23 лист. 2012

З 19 по 23 листопада 2012 року було проведено Всеукраїнський фестиваль"Гармонія руху".

Підсумком тижня було проведено фізкультурно - музичне свято!
19 лист. 2012

Проведення Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху»

Тема: «Щоб рости міцний й дружній з вітамінами ми дружимо »
8 лист. 2012

Заняття з математики група № 11 "Калинка" " Мандрівка на казкову галявину"

Мета: вчити дітей уважно слухати вихователя та однолітків. Закріпити назву геометричних фігур,кольори.Розвивати логічне мислення,уважність,уміння аналізувати,порівнювати,робити висновки.Виховувати спостережлевість,та старанність у роботі з індівідуальними картками. 1.Д/В "Скільки нас" із м'ячем 2.Робота з індівідуальними картками Д/в "Божа корівка" 3.Фізична пауза. 4.Закріплення геометричних фігур. Д/вЗробимо будиночок з геометричних фігур, мешканцям лісу" 5.Рахування казкових героїв. 6.Аналіз заняття. 7.Висновки
31 жовт. 2012

золотая осень

Осень на опушке краски разводила, По листве тихонько кистью проводила: Пожелтел орешник и зарделись клёны, В пурпуре осеннем только дуб зелёный.
24 жовт. 2012

Праздник осени в детском саду

Праздник осени в детском саду является одним из любимейших праздников, ведь именно во время торжественных утренников ребятишки могут и повеселиться, и на других посмотреть, и себя показать.Но все же праздник осени – это особое событие, ведь именно в этот день дети приносят поделки из даров осени: фруктов, овощей, природных материалов. Таким образом они прощаются с летними жаркими деньками и в ознаменовании этого поют песни, танцуют, разыгрывают сценки и даже выбирают королеву осени, которой может стать как ровесница, так и кто-то из родителей или воспитателей.
17 жовт. 2012

Заняття " Осінь,осінь золота"

Закріпити та поглибити знання дітей про зміни, що відбуваються природою ранньою осінню; розвивати пізнавальний інтерес малят до навколишнього світу; продовжити вчити дітей давати повні й чіткі відповіді на запитання , уважно слухати та доповнювати відповіді товаришів; активізувати вживання дітьми дієслів та прикметників.
5 жовт. 2012

Вітаємо вас з Днем працівників освіти!

В день осенний, когда у порога Задышали уже холода, Школа празднует день педагога - Праздник мудрости, знаний, труда. День учителя! Вслушайтесь сердцем В эти звуки, что дороги нам. Всем, что связанно с юностью, детством Мы обязаны учителям!
3 жовт. 2012

Святкування 40 річчя дитячого садочка!!

Сегодня в нашем доме день рождение. И двери здесь открыты для гостей Ну, а для нас нет лучшего подарка, Чем видеть лица Всех своих гостей!!!!!!!!!
3 вер. 2012

Святкування першого вересня!!!!