15 черв. 2012

Конспект заняття " казка природи»

Інтегроване заняття у групі "Чомусики"
11 черв. 2012

Перенесення робочих днів

У зв'язку з ЄВРО -2012 13 червня переноситься на 16 червня
6 черв. 2012

Заняття у молодшій групі №8 "Чомусики"

Заняття з валеології-це дуже важливо,бо діти повинні знати свій огранізм і знати,я к його захистити
1 черв. 2012

День захисту дітей

Дорогі юні друзі! У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Любі діти! Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України. Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, і Батьківщина, батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами. Зичимо вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку у літній період!
23 трав. 2012

Будь обережним на дорозі

Вся наша жизнь – это движение, и шагание через дорогу в том числе. Именно поэтому учить малыша правилам дорожного движения нужно начинать задолго до того момента, когда он впервые отправится в путь один.
22 трав. 2012

Заняття з ліплення "Весна-красна"

Заняття з ліплення провела вихователь ІЗО Ломаковська Ольга Василівна
15 трав. 2012

День ЦО

15.05.2012 на базі ДНЗ № 182 відбувся показовий День ЦЗ (ЦО) у рамках проведення «Тижня безпеки дитини».
14 трав. 2012

"Математична веселка"

Сьогодня у групі "Бджілки" було проведено заняття з математики. Вихователь Вовнянко Тетяна Василівна
12 трав. 2012