3 квіт. 2012

Інтегроване заняття "Транспорт"

У старшій групі "Веселі курчата" проведено інтегроване заняття з закріплення знання про транспорт
28 бер. 2012

Заняття "Цікава математика"

У середній групі "Дзвіночки" пройшло заняття з формування елементарних математичних уявлень "Цікава математика"
22 бер. 2012

Ми прийшли до зоопарку

Мета: Продовжувати вчити добирати прикметники до іменників, правильно робити логічний накоголос у речені. Формувати вміння придумувати рими до заданих слів короткі вірші. Перевірити знання дітей про житя творин різних широт. Розвивати мислиння, уяву ,креативнисть. Виховувати незалежність у міркуванні в мисленні поведінці.
19 бер. 2012

Пальчикові вправи , корисні та цікаві !

Мета : Вчити дітей розрізняти кольори, розвивати дрібну моторику рук . Виховувати увагу ,мислиння , вміння гратися поряд!
19 бер. 2012

" My hause "

Проведено заняття з агійскої мови " My hause "
16 бер. 2012

Процвітай, плането , і живи , Хай не буде від вогню біди !

Мета заняття: Поглибити знання дітей про значення вогню в житті людини, про небезпеку, яку несе необережне поводження з вогнем. Розвивати у дітей бажання творчого пошуку . Виховувати обережність ,уважність ,рішучість у прийнятті рішень екстремальних сітуаціях.
27 лют. 2012

Проведен конкурс рисунка правил дорожного движения.
20 лют. 2012

изо

образотворче мистецтво
16 лют. 2012

англійська мова

регулярно проходять заняття з англійської мови.Було проведено заняття на тему '' Human body '
13 січ. 2012

Щедрий вечір

Сьогодні — Щедрий вечір, завтра — Старий Новий рік. Через тиждень після коляди, напередодні Старого Нового Року – Щедрий вечір. Це – відгомони, мабуть, дохристиянського звичаю. За християнським календарем – це день преподобної Меланки.