6 січ. 2012

Різдво Христове

7 січня мільйони християн східного обряду зустрічають одне з найголовніших свят року - Різдво Христове.
29 груд. 2011

Новорічне чудо

27,28 и 29 грудня у дитячому садку проходили новорічні свята для молодших,середніх та старших груп
26 груд. 2011

Новорічне свято

Сьогодні у групах раннього віку проходять Новорічні ранки.
21 груд. 2011

Обережно травматизм!!!

У групі "Чомусики" №8 вихователь провела консультацію, щодо профілактики травматизму, адже здоров'я дітей-це найголовніше!!!
12 груд. 2011

Здорові зубки!!!

У старшій групі № 12 "Бджілки" консультацію для батьків "Профілактика карієсу"
6 груд. 2011

Консультація для батьків "Кишкові інфекції"

В середній групі "Дзвіночки" вихователь провела консультацію для батьків про кишкові інфекції
2 груд. 2011

Консультація для вихователів. Дитячий травматизм!!!

Життя дітей-це найцінніще,що доручають нам,педагогам. А наша задача не тільки зберегти це здоров'я,а й покращити його!!!
29 лист. 2011

Веселі козачата!!!

У дошкільному закладі завджи свято. А сьогодні день здоров'я "Веселі козачата".
25 лист. 2011

Свято врожаю

У дошкільному закладі "Свято врожаю". Діти малювали осінні дари. Осінь барвиста, осінь прекрасна До нас прийшла. Осінь багата, щедра і ясна Плоди принесла. Тож свято врожаю Сьогодні стрічаєм, Співаєм пісні. В нас нині багате І радісне свято — Врожайнії дні.
21 лист. 2011

Природа і ми

В дошкільному навчальному закладі відбулася виставка дитячих робіт присвячена осені.