17 лист. 2011

Лекція для батьків

У старших групах № 6,10,12 пройшла лекція "Екстремальні види спорту"
10 лист. 2011

Готуємось до зими!!!

Зима-це радощі,сміх,катання на ковзанах,санчатах,але разом з тим,це ще й небезпека
3 лист. 2011

Колективний перегляд комплексного заняття у старшій групі "Пізнайко"

Колективний перегляд комплексного заняття (розвитку мови, рідної природи, математики, художньої літератури) “У гості до мами хмаринки”
27 жовт. 2011

Осінне свято

У дитячому садку пройшло осінне свято "Барвиста осінь"
8 вер. 2011

Увага! Діти на дорозі!!!!

Заняття для старших груп, де вісвітлені правила дорожнього руху
25 трав. 2011

Випускний бал у старшій групі

Сьогодні у нашому садочку відмічається велике свято- випускний у старшій групі №8
6 трав. 2011

День Перемоги!!!

Сьогодні в нашому садочку відмічаеться велике свято 9 травня- День перемоги. На свято запрошені ветерани.
26 квіт. 2011

Консультація для вихователів раннього віку

Сюжетно-рольові ігри, як засіб морального формування дошкільника (Сфера «Культура»,змістові лінії: мовленнєва, пізнавальна)
20 квіт. 2011